Afficher le menu   
   Cacher le menu   
15:00 15:00  Bordeaux Paris FC
19:00 19:00  Quevilly-Rouen Sochaux
19:00 19:00  Annecy Amiens SC
19:00 19:00  Valenciennes Rodez
19:00 19:00  Bastia Guingamp
19:00 19:00  Dijon Metz
19:00 19:00  Pau Laval
19:00 19:00  Le Havre Niort
19:00 19:00  Caen Grenoble
14:00 14:00  Benevento Brescia
14:00 14:00  Cittadella Reggina
14:00 14:00  Cosenza Südtirol
14:00 14:00  Palerme Frosinone
14:00 14:00  Parme Ascoli
14:00 14:00  SPAL Côme
16:15 16:15  Bari Cagliari
16:15 16:15  Pérouse Ternana
-- : -- -- : --  Kongsvinger Strømsgodset
-- : -- -- : --  MŠK Žilina Sigma Olomouc II
-- : -- -- : --  Pirmasens Eintracht Trèves
-- : -- -- : --  St. Louis City Atlanta United
-- : -- -- : --  Táborsko Sokol Lom
-- : -- -- : --  Ural Ararat-Armenia
-- : -- -- : --  Paide Metta
-- : -- -- : --  Riteriai Džiugas Telšiai
-- : -- -- : --  Flekkerøy Mjøndalen
-- : -- -- : --  Mainz 05 II TSV Steinbach
-- : -- -- : --  Minsk Isloch
-- : -- -- : --  BATE Gomel
-- : -- -- : --  Valmiera / BSS Veres Rivne
-- : -- -- : --  Ural Ararat-Armenia
-- : -- -- : --  Skive Esbjerg
-- : -- -- : --  Kapfenberger SV Grazer AK
-- : -- -- : --  Písek Sparta Praha II
-- : -- -- : --  Honka Akatemia Laagri
-- : -- -- : --  Fakel PFC Sochi
-- : -- -- : --  Rot-Weiß Koblenz Blau-Weiß Friesdorf
-- : -- -- : --  Seattle Sounders Louisville City
-- : -- -- : --  Hartford Athletic Columbus Crew
-- : -- -- : --  Austin Inter Miami
10:00 10:00  Opava Třinec
10:00 10:00  Prostějov Uničov
11:00 11:00  Vysočina Jihlava Dukla Prague
11:00 11:00  Vlašim Viktoria Žižkov
11:00 11:00  Slovan Bratislava II Líšeň
11:00 11:00  Zápy Varnsdorf
11:00 11:00  Kauno Žalgiris Be1 NFA
11:30 11:30  Slavia Praha II Příbram
12:00 12:00  Sandnes Ulf Arendal
12:00 12:00  Landsberg Rain / Lech
12:00 12:00  Chrudim Viktoria Plzeň II
12:00 12:00  Haugesund Åsane
12:00 12:00  Heimstetten Ismaning
13:00 13:00  MFK Dubnica Karviná
13:00 13:00  CfR Pforzheim Aalen
13:00 13:00  Barockstadt Fulda-Lehn. Baunatal
14:00 14:00  Värnamo Örgryte
14:00 14:00  Gefle AFC Eskilstuna
14:00 14:00  Raufoss Ullensaker / Kisa
14:00 14:00  Greuther Fürth II Eichstätt
14:00 14:00  Wacker Burghausen Erlbach
14:00 14:00  Hallbergmoos-Goldach Türkgücü Munich
14:00 14:00  Wormatia Worms VfR Mannheim
14:00 14:00  Backnang Stuttgart II
14:00 14:00  Freiberg FC Holzhausen
14:00 14:00  Ulm Bahlinger SC
14:00 14:00  Balingen Villingen
14:00 14:00  Rot-Weiß Koblenz Sportfreunde Siegen
14:00 14:00  Ranheim Nardo
14:00 14:00  Banga Tukums
14:00 14:00  Imst Dornbirn
14:00 14:00  Nuremberg II Aubstadt
14:00 14:00  Abtswind Würzburger Kickers
15:00 15:00  St. Pölten Leobendorf
16:00 16:00  WAF Brigittenau First Vienna
16:30 16:30  Toronto LA Galaxy
17:00 17:00  Schalding-Heining Hankofen-Hailing
17:00 17:00  Philadelphie Union Colorado Rapids
19:00 19:00  New York RB SJ Earthquakes
19:00 19:00  Minnesota United Whitecaps
19:00 19:00  Sporting KC Phoenix Rising
20:00 20:00  San Antonio FC Tulsa
21:00 21:00  New York City Portland Timbers
16:00 16:00  Aveley Lewes
16:00 16:00  Billericay Town Haringey Borough
16:00 16:00  Bognor Regis Town Kingstonian
16:00 16:00  Bowers & Pitsea Bishop's Stortford
16:00 16:00  Brightlingsea Regent Potters Bar Town
16:00 16:00  Canvey Island Enfield Town
16:00 16:00  Folkestone Invicta Corinthian-Casuals
16:00 16:00  Hastings United Cray Wanderers
16:00 16:00  AFC Hornchurch Herne Bay
16:00 16:00  Horsham Wingate & Finchley
16:00 16:00  Margate Carshalton Athletic
16:00 16:00  Atherton Collieries Marske United
16:00 16:00  United of Manchester Stalybridge Celtic
16:00 16:00  Gainsborough Trinity Belper Town
16:00 16:00  Hyde Liversedge
16:00 16:00  Marine Morpeth Town
16:00 16:00  Radcliffe Borough Bamber Bridge
16:00 16:00  South Shields Matlock Town
16:00 16:00  Stafford Lancaster City
16:00 16:00  Warrington Town Guiseley
16:00 16:00  Whitby Town Warrington Rylands
16:00 16:00  AFC Rushden & Diamonds Hednesford Town
16:00 16:00  Alvechurch St Ives Town
16:00 16:00  Barwell Tamworth
16:00 16:00  Basford United Mickleover Sports
16:00 16:00  Bromsgrove Sporting Kings Langley
16:00 16:00  Coalville Town Leiston
16:00 16:00  Hitchin Town Nuneaton Town
16:00 16:00  Needham Market Ilkeston Town
16:00 16:00  Royston Town Redditch United
16:00 16:00  Rushall Olympic Stratford Town
16:00 16:00  Stourbridge Bedford Town
16:00 16:00  Dorchester Town Bracknell Town
16:00 16:00  Hanwell Town Salisbury
16:00 16:00  Harrow Borough Swindon Supermarine
16:00 16:00  Hendon Weston-super-Mare
16:00 16:00  Metropolitan Police Merthyr Town
16:00 16:00  North Leigh Gosport Borough
16:00 16:00  Poole Town Beaconsfield SYCOB
16:00 16:00  Tiverton Town Chesham United
16:00 16:00  Truro City Hartley Wintney
16:00 16:00  Winchester City Plymouth Parkway
16:00 16:00  Yate Town Hayes & Yeading United
15:00 15:00  Ashford Town (Middlesex) Guernsey
16:00 16:00  AFC Sudbury Heybridge Swifts
16:00 16:00  Coggeshall Town Great Wakering Rovers
16:00 16:00  East Thurrock United Bury Town
16:00 16:00  Gorleston Grays Athletic
16:00 16:00  Maldon & Tiptree Felixstowe & Walton Utd
16:00 16:00  New Salamis Hashtag United
16:00 16:00  Tilbury Lowestoft Town
16:00 16:00  Witham Town Stowmarket Town
16:00 16:00  Wroxham Hullbridge Sports
16:00 16:00  Chertsey Town Marlow
16:00 16:00  Chipstead Basingstoke Town
16:00 16:00  Leatherhead Uxbridge
16:00 16:00  Merstham Northwood
16:00 16:00  Sutton Common Rovers South Park
16:00 16:00  Thatcham Town Southall
16:00 16:00  Tooting & Mitcham United Binfield
16:00 16:00  Walton & Hersham Bedfont Sports
16:00 16:00  Westfield Hanworth Villa
16:00 16:00  Beckenham Town Ashford United
16:00 16:00  Burgess Hill Town Sevenoaks Town
16:00 16:00  Corinthian Chatham Town
16:00 16:00  Faversham Town Cray Valley PM
16:00 16:00  Lancing East Grinstead Town
16:00 16:00  Littlehampton Town Hythe Town
16:00 16:00  Sheppey United Ramsgate
16:00 16:00  Sittingbourne Haywards Heath Town
16:00 16:00  Three Bridges Chichester City
16:00 16:00  VCD Athletic Whitehawk
16:00 16:00  Bridlington Town Consett
16:00 16:00  Dunston UTS Stockton Town
16:00 16:00  Grantham Town Brighouse Town
16:00 16:00  Grimsby Borough North Shields
16:00 16:00  Hebburn Town Ossett United
16:00 16:00  Long Eaton United Lincoln United
16:00 16:00  Pontefract Collieries Cleethorpes Town
16:00 16:00  Sheffield Carlton Town
16:00 16:00  Shildon AFC Tadcaster Albion
16:00 16:00  Stocksbridge Park Steels Worksop Town
16:00 16:00  Boldmere St. Michaels Stamford
16:00 16:00  Corby Town Halesowen Town
16:00 16:00  Daventry Town Chasetown
16:00 16:00  Dereham Town Coleshill Town
16:00 16:00  Gresley Yaxley
16:00 16:00  Harborough Town Cambridge City
16:00 16:00  Hinckley Leicester Road Shepshed Dynamo
16:00 16:00  Loughborough Dynamo Bedworth United
16:00 16:00  Spalding United St. Neots Town
16:00 16:00  Sporting Khalsa Sutton Coldfield Town
16:00 16:00  Bootle Newcastle Town
16:00 16:00  Clitheroe Mossley
16:00 16:00  Hanley Town Leek Town
16:00 16:00  Kidsgrove Athletic City of Liverpool
16:00 16:00  Macclesfield Glossop North End
16:00 16:00  Prescot Cables Colne
16:00 16:00  Runcorn Linnets Workington
16:00 16:00  Skelmersdale United Ramsbottom United
16:00 16:00  Trafford 1874 Northwich
16:00 16:00  Witton Albion Widnes
16:00 16:00  Aylesbury United Hadley
16:00 16:00  Berkhamsted Biggleswade Town
16:00 16:00  Biggleswade Ware
16:00 16:00  Cirencester Town AFC Dunstable
16:00 16:00  Didcot Town Welwyn Garden City
16:00 16:00  FC Romania Thame United
16:00 16:00Annulé Hertford Town Harlow Town
16:00 16:00  Kidlington Barton Rovers
16:00 16:00  Waltham Abbey Highworth Town
16:00 16:00  Walthamstow AFC Kempston Rovers
16:00 16:00  AFC Totton Melksham Town
16:00 16:00  Bashley Bideford
16:00 16:00  Bishop's Cleeve Lymington Town
16:00 16:00  Evesham United Willand Rovers
16:00 16:00  Exmouth Bristol Manor Farm
16:00 16:00  Frome Town Wimborne Town
16:00 16:00  Sholing Hamworthy United
16:00 16:00  Slimbridge Larkhall Athletic
16:00 16:00  Tavistock  Cinderford Town
16:00 16:00  Westbury United Paulton Rovers
01:00 01:00  Glebe Phoenix Sports
14:30 14:30  Frickley Athletic Thackley
15:00 15:00  Alton Tadley Calleva
15:00 15:00  Badshot Lea Camberley Town
15:00 15:00  Balham Abbey Rangers
15:00 15:00  Banstead Athletic Farnham Town
15:00 15:00  Colliers Wood United Raynes Park Vale
15:00 15:00  Fleet Town Guildford City
15:00 15:00  Horley Town Sheerwater
15:00 15:00  Jersey Bulls AFC Croydon Athletic
15:00 15:00  Knaphill Frimley Green
15:00 15:00  Shifnal Town Racing Club Warwick
16:00 16:00  Burnham Oxhey Jets
16:00 16:00  Flackwell Heath Ascot United
16:00 16:00  Hilltop Chalfont St Peter
16:00 16:00  Holyport Spelthorne Sports
16:00 16:00  Reading City Broadfields United
16:00 16:00  Virginia Water London Lions
16:00 16:00  Wallingford & Crowmarsh Windsor
16:00 16:00  Wembley Egham Town
16:00 16:00  Wokingham & Emmbrook North Greenford United
16:00 16:00  Norwich United Walsham Le Willows
16:00 16:00  Brantham Athletic Mulbarton Wanderers
16:00 16:00  Long Melford Sheringham
16:00 16:00  Mildenhall Town Harleston Town
16:00 16:00  Ely City Woodbridge Town
16:00 16:00  Fakenham Town Haverhill Rovers
16:00 16:00  Hadleigh United  Kirkley & Pakefield
16:00 16:00  Lakenheath Ipswich Wanderers
16:00 16:00  Newmarket Town Whitton United
16:00 16:00  Redbridge Barking
16:00 16:00  Athletic Newham Enfield
16:00 16:00  Buckhurst Hill Little Oakley
16:00 16:00  Clacton Woodford Town
16:00 16:00  Ilford Halstead Town
16:00 16:00  Sawbridgeworth Town West Essex
16:00 16:00  Southend Manor Clapton
16:00 16:00  Stanway Rovers Stansted
16:00 16:00  Takeley Romford
16:00 16:00  White Ensign Saffron Walden Town
16:00 16:00  Brimscombe & Thrupp Cribbs
16:00 16:00  Bradford Town Tuffley Rovers
16:00 16:00  Corsham Town Worcester Raiders
16:00 16:00  Mangotsfield United Fairford Town
16:00 16:00  Roman Glass St George Hereford Lads Club
16:00 16:00  Royal Wootton Bassett Hereford Pegasus
16:00 16:00  Westfields Chipping Sodbury Town
16:00 16:00  Market Drayton Town Darlaston Town
16:00 16:00  Whitchurch Alport Highgate United
16:00 16:00  Worcester City Lichfield City
16:00 16:00  Wolverhampton Casuals Stone Old Alleynians
16:00 16:00  AFC Wulfrunians Walsall Wood
16:00 16:00  Atherstone Town Uttoxeter Town
16:00 16:00  Ashton Athletic Isle of Man
16:00 16:00  Barnoldswick Town Bury AFC
16:00 16:00  Irlam Burscough
16:00 16:00  Litherland Remyca Northwich
16:00 16:00  Longridge Town Squires Gate
16:00 16:00  Lower Breck Congleton Town
16:00 16:00  Padiham Kendal Town
16:00 16:00  Vauxhall Motors Charnock Richard
16:00 16:00  West Didsbury & Chorlton AFC Liverpool
16:00 16:00  Winsford United Prestwich Heys
16:00 16:00  Albion Sports Garforth Town
16:00 16:00  Eccleshill United Goole
16:00 16:00  AFC Emley Bottesford Town
16:00 16:00  Golcar United Silsden
16:00 16:00  Hallam Maltby Main
16:00 16:00  Hemsworth MW Handsworth
16:00 16:00  Penistone Church Knaresborough Town
16:00 16:00  Winterton Rangers Barton Town
16:00 16:00  Yorkshire Amateur North Ferriby
16:00 16:00  Carlisle City Thornaby
16:00 16:00  Tow Law Town Bishop Auckland
16:00 16:00  Newton Aycliffe  Pickering Town
16:00 16:00  Ashington AFC West Auckland Town
16:00 16:00  Crook Town AFC Penrith AFC
16:00 16:00  Heaton Stannington Sunderland RCA
16:00 16:00  Whickham Northallerton Town
16:00 16:00  Whitley Bay Guisborough Town
16:00 16:00  Varndeanians Eastbourne United
16:00 16:00  Bexhill United Steyning Town
16:00 16:00  Broadbridge Heath Crawley Down Gatwick
16:00 16:00  Crowborough Athletic Alfold
16:00 16:00  Eastbourne Town Saltdean United
16:00 16:00  Hassocks Little Common
16:00 16:00  Horsham YMCA Peacehaven & Telscombe
16:00 16:00  Lingfield Midhurst & Easebourne
16:00 16:00  Loxwood Uckfield Town
16:00 16:00  Newhaven Roffey
16:00 16:00  Bearsted Stansfeld
16:00 16:00  Erith & Belvedere Lordswood
16:00 16:00  Fisher Punjab United
16:00 16:00  Hollands & Blair Deal Town
16:00 16:00  Kennington Holmesdale
16:00 16:00  Rusthall Erith Town
16:00 16:00  Welling Town Canterbury City
16:00 16:00  Whitstable Town Sutton Athletic
16:00 16:00  Ardley United  Shefford Town & Campton
16:00 16:00  Arlesey Town London Colney
16:00 16:00  Colney Heath Aylesbury
16:00 16:00  Dunstable Town Leverstock Green
16:00 16:00  Harpenden Town Baldock Town
16:00 16:00  Hoddesdon Town Biggleswade United
16:00 16:00  Risborough Rangers Cockfosters
16:00 16:00  Stotfold St. Panteleimon
16:00 16:00  Tring Athletic Leighton Town
16:00 16:00  Anstey Nomads Sherwood Colliery
16:00 16:00  Belper United Pinchbeck United
16:00 16:00  Boston Town Leicester Nirvana
16:00 16:00  Deeping Rangers Newark and Sherwood FC
16:00 16:00  Eastwood Community AFC Mansfield
16:00 16:00  Heanor Town Loughborough University
16:00 16:00  Heather St Johns Sleaford Town
16:00 16:00  Kimberley Miners Welfare Wisbech Town
16:00 16:00  Quorn Selston
16:00 16:00  Skegness Town Melton Town
16:00 16:00  Bugbrooke St Michaels Newport Pagnell Town
16:00 16:00  Coventry United Godmanchester Rovers
16:00 16:00  Desborough Town Long Buckby
16:00 16:00  Rothwell Corinthians Milton Keynes Irish
16:00 16:00  Wellingborough Town Lutterworth Town
16:00 16:00  Histon Oadby Town
16:00 16:00  Fareham Town Christchurch
16:00 16:00  Alresford Town Shaftesbury Town
16:00 16:00  Baffins Milton Rovers Laverstock & Ford
16:00 16:00  Bournemouth FC AFC Portchester
16:00 16:00  Cowes Sports Horndean
16:00 16:00  Hamble Club Bemerton Heath Harleq.
16:00 16:00  Portland United Pagham
16:00 16:00  United Services Hythe & Dibden
16:00 16:00  Falmouth Town Millbrook
16:00 16:00  Mousehole Ashton & Backwell United
16:00 16:00  Buckland Athletic Clevedon Town
16:00 16:00  Barnstaple Town Street
16:00 16:00  Bridgwater Town Torpoint Athletic
16:00 16:00  Helston Athletic Ilfracombe Town
16:00 16:00  Shepton Mallet Saltash United
16:00 16:00  Wellington Cadbury Heath
-- : -- -- : --  Zaramaga Urgatzi
-- : -- -- : --  Cultural Abetxuko Alipendi
-- : -- -- : --  Laudio Iru Bat
-- : -- -- : --  Salvatierra El Pilar Marianistas
-- : -- -- : --  Lakua Arriaga Zuia
-- : -- -- : --  Nanclares Alegría
-- : -- -- : --  Ariznabarra San Viator
-- : -- -- : --  Amurrio Deportivo Alavés III
-- : -- -- : --  San Ignacio II San Prudencio
11:00 11:00  Becerril Guía El Cotillo
12:00 12:00  Breñamén Goleta
17:00 17:00  Fuencaliente Tenisca
17:00 17:00  Doramas Herbania
17:30 17:30  El Cano Sauzal
18:00 18:00  Las Palmas III Lomo Blanco SJA
18:00 18:00  Juventud Laguna Orotava
18:00 18:00  San Miguel CD San Andrés
18:15 18:15  Laguna Las Zocas
18:30 18:30  Tahíche Maspalomas
18:30 18:30  Sporting Tías Agaete
18:30 18:30  San Bartolomé PC Vecindario
19:00 19:00  Atlético Tacoronte Icodense
19:00 19:00  EMF Matanza UD Tacoronte
13:00 13:00  Röllbach Höchberg
13:00 13:00  Martinroda Wismut Gera
13:15 13:15  Sasel II Altengamme
13:30 13:30  Thüringen Weida Schleiz
13:30 13:30  Gera Westvororte Geratal
14:00 14:00  SC Ettmannsdorf Pfreimd
14:00 14:00  Werderaner Viktoria BSC Süd 05
14:00 14:00  Zehdenick Falkensee-Finkenkrug
14:00 14:00  Sachsenhausen Union Klosterfelde
14:00 14:00  Altlüdersdorf Einheit Bernau
14:00 14:00  Victoria Seelow Petershagen-Eggersdorf
14:00 14:00  TuRa Bremen Vahr-Blockdiek
14:00 14:00  FC Blau Weiß Leipzig Dresden Laubegast
14:00 14:00  Lößnitz Rapid Chemnitz
14:00 14:00Annulé Einheit Kamenz Oderwitz
14:00 14:00  International Leipzig Radefelder SV
14:00 14:00  Motor Marienberg Empor Glauchau
14:00 14:00  Radebeul Pirna-Copitz 07
14:00 14:00  Großenhain Dresden Striesen
14:00 14:00  Taucha 99 Markranstädt
14:00 14:00  Halle-Ammendorf Lok Stendal
14:00 14:00  SSC Weißenfels Haldensleben
14:00 14:00  Saxonia Tangermünde Blau Weiß Farnstädt
14:00 14:00  Fortuna Magdeburg VfB Sangerhausen
14:00 14:00  Romonta Amsdorf Rot-Weiß Thalheim
14:00 14:00  Bernburg 80 Gardelegen
14:00 14:00  Eintracht Emseloh SV Dessau 05
14:00 14:00  SGG Schweina Preußen Bad Langensalza
14:00 14:00  Arnstadt Schott Jena
14:00 14:00  Heiligenstadt Saalfeld
14:00 14:00  Eintracht Sondershausen Struth
14:00 14:00  Meiendorfer SV Vorwärts-Wacker 04
14:30 14:30  Salmrohr Cosmos Koblenz
15:15 15:15  VfB Bottrop 1900 TuS Fichte Lintfort
15:30 15:30  VfL Brême Habenhauser FV
15:30 15:30  HWW Niederroßbach Trier-Tarforst
15:30 15:30  Idar-Oberstein Basara Mainz
16:00 16:00  SC Velbert Union Frintrop
14:00 14:00  De Bilt BOL
14:30 14:30  Montfoort De Zuidvogels
14:30 14:30  DCV SVOD '22
14:30 14:30  De Zwerver SHO
15:00 15:00  Roda '46 NSC
15:00 15:00  Zwervers Heerjansdam
15:00 15:00  Terneuzense Boys RVVH